تولیدکننده مواد شوینده و ضدعفونی کننده

اطلاعات

99/03/31 روش های ارسال

شیوه ارسال و حمل و نقل محصولات بهداشتی در مرکز پخش عمده لوازم بهداشتی فاریلو برای سفارشات درون شهری در کاشان و حومه هم چون روستا های اطراف شامل نطنز، بادرود و ... به صورت رایگان از طریق ماشین های باربری فاریلو انجام می گیرد.
برای...

99/03/31 حریم خصوصی کاربران

مرکز پخش عمده محصولات بهداشتی فاریلو در راستای حفاظت از حریم مشتریان خود تمام سعی و تلاش خود را بر حفظ و نگهداری اطلاعات مشتریان گذاشته است. لذا در فروش آنلاین عمده محصولات، حفظ اطلاعاتی هم چون موارد زیر را حائز اهمیت می داند :
- نگهداری اطلاعات...

99/03/31 شرایط بازگشت کالا

امکان عودت و برگشت محصولات بهداشتی شرکت فاریلو تنها با شرایط بازگشت کالا بر طبق موارد زیر امکان پذیر می باشد در غیر این صورت به سبب کنترل کیفیت و بسته بندی و صحت ارسال کالا از طریق این شرکت امکان مرجوعیت وجود نخواهد داشت :
- ارسال محصولات بهداشتی...

99/03/31 شیوه های پرداخت

خرید لوازم بهداشتی به شکل عمده از شرکت فاریلو با شیوه های پرداخت مختلف امکان پذیر می باشد که از جمله شرایط پرداخت مبالغ را می توان به شرح زیر بیان نمود :
- واریز به حساب بانکی
- واریز به کارت بانکی
- واریز به کد شبا
- واریز از درگاه پرداخت...

99/03/31 نحوه ارسال محصولات

فروشگاه فاریلو یکی از تولید کننده و عرضه کننده محصولات بهداشتی به شکل عمده می باشد که امکان خرید شوینده های بهداشتی به دو شیوه حضوری و آنلاین را برای متقاضیان در نظر گرفته است تا خریداران این برند به راحتی به هر شیوه که برای آن ها مقدور...

99/03/31 درباره فاریلو
99/03/31 شماره حساب های ما

لطفا در صورت استفاده از روش کارت به کارت و یا پرداخت آنلاین پس از خرید از مرکز پخش شوینده فاریلو، با مدیر فروش شرکت تماس گرفته و واریز وجه را اعلام نمایید و فبش بانکی را نزد خود نگه دارید و کسانی که به صورت آنلاین می پردازند می توانند از صفحه واریزی،...

99/03/31 راهنمای ثبت سفارش

راهنمای ثبت سفارش محصولات بهداشتی از شرکت فاریلو در کاشان یکی از مراکز پخش عمده لوازم بهداشتی به شرح زیر می باشد :
1. امکان ثبت سفارش به شکل آنلاین با مراجعه به وب سایت اینترنتی فاریلو با نشانی www.fariloco.com
2....

99/03/31 قوانین و مقررات

برای خرید عمده محصولات بهداشتی برای تجهیز نمودن فروشگاه ها و هایپر مارکت ها با بهترین برند، خریداران موظف می باشند تا به قوانین و مقررات خرید محصولات بهداشتی در شرکت پخش محصولات بهداشتی فاریلو توجه نمایند :
1. انتخاب و سفارش...

سبد خرید
رفتن به بالای سایت