تولیدکننده مواد شوینده و ضدعفونی کننده

:: مایع سفید کننده وایتکس

مایع سفید کننده وایتکس
» جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید:


مایع سفید کننده وایتکس مایع سفید کننده وایتکس مایع سفید کننده وایتکس
مقدار: 10000 عدد

ویژگی های محصول

مایع سفید کننده
• نوع شوینده :
لیمویی
• رایحه :
ضدعفونی کننده و از بین برنده انواع میکروب، سفید کننده انوع لباس و پارچه سفید
• کاربرد :
: کد محصول
موجود است : وضعیت موجودی
حجم :  
0 تومان 
 
محصول ویدئو ندارد
سفارش انواع شوینده فروش و سفارشات : 03155461706

یکی از اصلی ترین لوازم بهداشتی که در تمیز کاری از تمیز نمودن سطوح گرفته تا البسه و پارچه های سفید مورد استفاده قرار می گیرد را می توان وایتکس معرفی نمود که به عنوان مایع سفید کننده نیز شناخته می شود. اما بوی کلر در این محصول بهداشتی کمی آزار دهنده بوده و همین مطلب تقاضا برای خرید این محصول را به سمت مایع سفید کننده وایتکس با رایحه های متنوع برده است که در این زمینه بحث بررسی قیمت مایع سفید کننده وایتکس مطرح می گردد.
یکی از برند های که با تولید مایع سفید کننده با رایحه لیمو اقدام نموده و توانسته بر این مشکل متقاضیان فائق آید را می توان برند فاریلو بیان نمود. که این نمونه از محصول بهداشتی را در حجم های 1000 و 3000 گرمی برای خریداران تولید می نماید.
استفاده از آب ژاول در تولید این نمونه از مواد بهداشتی سبب شده تا این مایع سفید کننده علاوه بر خواص پاک کنندگی از خاصیت ضدعفونی کننده نیز برخوردار باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه محصول

قیمت مایع سفید کننده وایتکس
فروشگاه فاریلو به عنوان یکی از مراکز پخش محصولات بهداشتی در زمینه عرضه مایع سفید کننده همانند سایر محصولات خود قیمت نهایی برای این محصول را قیمت تولیدی در نظر گرفته است تا متقاضیان خرید عمده این محصول بتوانند به راحتی با قیمت مایع سفید کننده وایتکس به تهیه این محصول اقدام نمایند. امکان سفارش عمده این محصولات بهداشتی هم به شکل حضوری و هم به صورت آنلاین برای هایپر مارکت ها مهیا می باشد.

سبد خرید
رفتن به بالای سایت