تولیدکننده مواد شوینده و ضدعفونی کننده

:: مایع ظرفشویی توت فرنگی

مایع ظرفشویی توت فرنگی
» جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید:


مایع ظرفشویی توت فرنگی مایع ظرفشویی توت فرنگی
مقدار: 100000 عدد

ویژگی های محصول

ظرفشویی
• نوع شوینده :
توت فرنگی
• رایحه :
پاک کننده قوی چربی ها ، درخشان کننده ظروف
• کاربرد :
: کد محصول
موجود است : وضعیت موجودی
حجم :  
0 تومان 
 
محصول ویدئو ندارد
سفارش انواع شوینده فروش و سفارشات : 03155461706

یکی از دغدغه های فروشگاه ها یا حتی هایپر مارکت ها برای تهیه محصولات بهداشتی هم چون مایع ظرفشویی بررسی قیمت و خرید مایع ظرفشویی با رایحه توت فرنگی می باشد که این موضوع در فروشگاه آنلاین فاریلو با امکان مشاهده قیمت و خرید آسان برای خریداران عمده مهیا شده است.
در نظر گرفتن امتیازات این فروشگاه از جمله عرضه قیمت تولیدی این محصولات به خریداران در کنار ارسال رایگان محصولات در شهر کاشان از مواردی است که در راستای جلب اعتماد و رضایت مشتریان مطرح گشته است.
مایع ظرفشویی توت فرنگی با کاربرد پاک کننده قوی چربی ها ، درخشان کننده ظروف و ... سبب شده در بین برند های مختلف این محصول بتواند به جایگاهی مطلوب دست یابد. لذا همین موارد سبب گشته تا تقاضا برای سفارش محصولات برند فاریلو در رایحه های مختلف صورت پذیرد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه محصول

قیمت و خرید مایع ظرفشویی با رایحه توت فرنگی
امکان مشاهده قیمت و خرید مایع ظرفشویی با رایحه توت فرنگی در وب سایت آنلاین فاریلو در حجم های کوچک و بزرگ با قیمت به صرفه این محصولات امکان پذیر می باشد. امکان خرید از این مجموعه علاوه بر شکل آنلاین به صورت حضوری نیز مهیا می باشد. ارسال سریع محصولات برای هایپر مارکت ها برای تجهیز نمودن آن ها نیز از مواردی است که این مرکز پخش لوازم بهداشتی برای مشتریان در نظر گرفته است.

سبد خرید
رفتن به بالای سایت