تولیدکننده مواد شوینده و ضدعفونی کننده

:: مایع ظرفشویی سیب فاریلو

مایع ظرفشویی سیب فاریلو
» جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید:


مایع ظرفشویی سیب فاریلو مایع ظرفشویی سیب فاریلو
مقدار: 10000 عدد

ویژگی های محصول

ظرف شویی
• نوع شوینده :
سیب
• رایحه :
پاک کننده قوی چربی ها ، درخشان کننده ظروف
• کاربرد :
: کد محصول
موجود است : وضعیت موجودی
حجم :  
0 تومان 
 
محصول ویدئو ندارد
سفارش انواع شوینده فروش و سفارشات : 03155461706

بهترین رایحه برای مایع ظرفشویی که به نوعی مناسب برای پوست می باشد و به عنوان مایع ظرفشویی ضد حساسیت معرفی می گردد را می توان مایع ظرفشویی سیب فاریلو معرفی نمود که امکان خرید آن به صورت عمده برای تجهیز نمودن فروشگاه ها یا هایپر مارکت ها از فروشگاه پخش لوازم بهداشتی و شوینده فاریلو امکان پذیر می باشد.
مایع ظرفشویی با رایحه سیب با رنگ سبز یکی از محصولاتی است که به سبب برخورداری از PH مناسب و خنثی، مناسب برای پوست بوده و همین موضوع از بروز حساسیت جلوگیری می نماید و در نتیجه به عنوان یک محصول ضد حساسیت معرفی می گردد. البته دیگر رایحه های تولیدی برند فاریلو نیز از این ویژگی برخوردار می باشد.
امکان خرید و سفارش این محصول به شکل عمده به صورت بسته های مایع ظرفشویی با حجم 1000 و 2500 گرمی در کارتن های با تعداد مشخص امکان پذیر می باشد. 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه محصول

مایع ظرفشویی با رایحه سیب
برای تهیه مایع ظرفشویی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب پیشنهاد خرید از فروشگاه آنلاین فاریلو با ارائه انواع شویند های بهداشتی از جمله مایع ظرفشویی در رایحه های مختلف هم چون مایع ظرفشویی با رایحه سیب می توانید به صورت سفارش آنلاین یا حتی حضوری از مرکز پخش لوازم بهداشتی فاریلو در کاشان با ارسال رایگان در این شهر اقدام به خرید نمایید.

سبد خرید
رفتن به بالای سایت