تولیدکننده مواد شوینده و ضدعفونی کننده

:: مایع ضد عفونی کننده دست فاریلو

مایع ضد عفونی کننده دست فاریلو
» جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید:


مایع ضد عفونی کننده دست فاریلو مایع ضد عفونی کننده دست فاریلو مایع ضد عفونی کننده دست فاریلو مایع ضد عفونی کننده دست فاریلو
مقدار: 10000 عدد

ویژگی های محصول

ضد عفونی کننده دست
• نوع شوینده :
بدون رایحه
• رایحه :
ضد عفونی کننده ، از بین برنده ویروس
• کاربرد :
: کد محصول
موجود است : وضعیت موجودی
حجم :  
0 تومان 
 
محصول ویدئو ندارد
سفارش انواع شوینده فروش و سفارشات : 03155461706

علاوه بر تولید ژل های ضد عفونی کننده با برند فاریلو امکان تولید مایع ضد عفونی کننده دست فاریلو از نوع محلول نیز توسط این شرکت برای متقاضیان صورت گرفته است. که تهیه آن در فروشگاه ها با امکان سفارش عمده این محصول امکان پذیر می باشد.
کاربرد این محلول ها نیز همانند ژل ضد عفونی کننده در راستای ضد عفونی کردن و از بین برنده ویروس مورد استفاده قرار می گیرد. حجم بطری های این مایع ضد عفونی کننده دست را می توان برابر با 450 لیتر بیان نمود که بدون رایحه بر پایه الکل در اختیار خریداران قرار می گیرد. 
فروش مایع ضد عفونی کننده دست چه از نوع ژل چه از نوع محلول را می توانید با قیمت تولیدی از فروشگاه پخش مواد بهداشتی تهیه نمایید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه محصول

فروش مایع ضد عفونی کننده دست
یکی از مراکز پخش عمده لوازم بهداشتی از جمله شوینده ها را می توان فروشگاه فاریلو بیان نمود که لوازم بهداشتی برند فاریلو را در انواع مختلف به صورت عمده با قیمت تولیدی به سبب نبود واسطه و دلالان در ارتباط با تعامل خریدار عرضه می دارد. سفارش عمده محصولات بهداشتی این برند به صورت حضوری و آنلاین با امکان ارسال رایگان محصولات در شهر کاشان فراهم می باشد.

سبد خرید
رفتن به بالای سایت