تولیدکننده مواد شوینده و ضدعفونی کننده

مایع دستشویی انتخابی مناسب به جای صابون

دیگر مطالب کاربردی
•  راهنمای خرید بهترین مایع سفید کننده
•  وایتکس بدون بو چیست؟
•  تفاوت بین صابون و مایع دستشویی
•  حریم خصوصی کاربران
•  پیشگیری از حساسیت پوست دست به مایع ظرفشویی
•  خرید محلول ضد عفونی کننده سطوح و اماکن عمومی
•  راهنمای ثبت سفارش
•  نکته هایی برای خرید مایع دستشویی
•  ژل ضدعفونی کننده دست
خرید مایع دستشویی مناسب

همواره پاسخ به این سوال قابل توجه بوده است که اگر به هر دلیل امکان دسترسی به صابون وجود نداشته باشد امکان استفاده از مایع دستشویی هست یا خیر؟ یا اگر عادت به استفاده از مایع دستشویی داریم، هنگام در دسترس نبودن مایع دستشویی می توان صابون را جایگزین کرد یا خیر؟
شیوع ویروس کرونا ارزش و اهمیت رعایت بهداشت را بیش از پیش بر ما مسلط کرد. ویروس کرونا قوی ترین ویروسی است که تا کنون به صورت پندمیک شایع شده است و تنها راه مقابله با ان استفاده از مایع دستشویی، صابون و سایر ضد عفونی کننده های قوی است . بجز مایع دستشویی و صابون، ضد عفونی کننده ها بر پایه الکل بهترین راه مبارزه با ویروس کرونا هستند.
حال اینکه آیا تمیز کنندگی و قدرت صابون و مایع دستشویی برابر است و آیا می توان این دو محصول را بجای یکدیگر استفاده کرد ؟با توجه به اینکه انتقال ویروس ها از طریق تماس دست با صورت رایج ترین راه انتقال است، توصیه به شست و شوی مداوم دست ها از موارد مهمی است که باید به آن دقت شود.
سازمان بهداشت جهانی و سایر ارگان های مربوطه اذعان داشته اند که شستن دست ها با آب و صابون بهترین و مؤثرترین راه کنترل بیماری کرونا است اما ممکن است همواره و در هر مکانی مایع دستشویی در دست نباشد و قوی ترین جایگزین صابون، مایع دستشویی با کیفیت از جمله محصولات فاریلو است. تمامی محصولات عرضه شده در فاریلو بیشترین میزان کیفیت را داشته و به کمک روش های آزمایشگاهی بیشترین سازگاری با پوست دست را دارند. در این نوشتار با موضوع مایع دستشویی انتخاب مناسب به جای صابون، به جایگزینی این دو محصول به جای یکدیگر اشاره دارد.

شوینده های دست
گروه های شیمیایی مختلفی بر روی تولید بهترین شوینده های دست متمرکز کرده اند. شوینده هایی که علاوه بر مقابله با ویروس ها سازگاری بالایی با پوست دست داشته و عطر و رایحه بی نظیری هم داشته باشد در دسته بهترین شوینده های دست قرار می گیرند. خوشبختانه مایع دستشویی و صابون های عرضه شده در فروشگاه اینترنتی فاریلو با اخذ بهترین و با کیفیت ترین شوینده ها خدمت بزرگی به مشتریان ارائه داشته اند. بسیاری از شوینده های از جمله مایع ظرفشویی و پودر های لباسشویی قدرت پاک کنندگی بالایی دارند و برای ضدعفونی کردن اجسام به کار گرفته می شوند اما برای پوست دست مناسب نیستند و لازم است هنگام استفاده از ان ها از دستکش استفاده شود.
کارکرد عمده صابون ها و مایع دستشویی از بین بردن چربی سطح ویروس و کندن آن از روی پوست است. ویروس کرونا هم مانند سایر ویروس ها با غشایی از چربی پوشیده شده است و با مواجه با شوینده های با کیفیت فاریلو، غشای خود را از دست داده و از پوست جدا می شود. مایع ظرفشویی عموما جهت تمیز کردن ظروف کاربرد دارد و بدین ترتیب می توان اطمینان داشت ظرف های شسته شده با مایع ظرفشویی فاریلو عاری از ویروس و باکتری و میکروب می باشند اما در عین حال باید توجه داشت فرمول ساخت مایع ظرفشویی جهت شست و شوی ظرف ها ست و برای شستن دست ها طراحی نشده است . برخی با این تصور که مایع ظرفشویی چربی زدایی قوی دارند برای پاک کردن چربی های ویروس چسبیده به پوست هم از مایع ظرفشویی کمک می گیرند در حالی که مایع ظرفشویی به خوبی می تواند میکروب ها و روغن های طبیعی را از سطوح و حتی از روی دستان پاک کند اما برای پوست مناسب نیست و در طولانی مدت عوارضی به همراه دارد.
انتخاب مایع دستشویی و صابون مناسب خصوصا در افراد مستعد خشکی پوست و اگزما اهمیت فراوانی دارد. چراکه ترکیبات شوینده ها امکان تحریکات پوستی را فراهم می آورد.
مقاله مربوطه: بهترین مایع دستشویی ضد باکتریال
چه تفاوتی بین صابون و مایع دستشویی وجود دارد ؟
در صورت انتخاب برای شست و شوی دست خود صابون را ترجیح می دهید یا مایع دستشویی؟ صحبت پیرامون بهتر بودن استفاده از صابون یا مایع دستشویی بحث تازه ای نیست اما به علت اهمیت انتخاب ضدعفونی کننده دست همواره جایگاه مهمی در مباحث علمی دارد . برخی مطالعات نشان می دهد تمیزی صابون هرچند بالا باشد اما ناپایدار است چراکه صابون ها پس از مدتی به علت رطوبتی که دارند، مستعد جذب میکروب ها و ویروس ها هستند و بازه زمانی کمی را جهت تمیز ماندن پوست نشان داده اند.
عملکرد صابون بدین صورت است که هنگام ترکیب با آب موجبات شکستن چربی ها را فراهم آورده و کف تولید شده در اثر حلال شدن صابون در آب روی پوست قرار گرفته و فرایند زدودن چربی آغاز می شود. هرچه زمان بیشتری کف روی پوست شما باقی بماند، میزان چربی که از بین خواهد رفت بیشتر می شود. حتی ممکن است چربی های مفید پوست هم از دست برود.
جای خوشحالی ست که صابون با ویژگی هایی که دارد تنها شوینده دست نیست و مایع دستشویی با کیفیت و ویژگی های بهتر جایگزین مناسبی برای پوست هستند. افرادی که به هر دلیل نسبت به صابون آلرژی دارند، می توانند از مایع دستشویی استفاده کنند.
شستن دست ها به کمک مایع دستشویی خطر مبتلا شدن به بیماری های مختلف را از بین برده و راه مناسب مبارزه با ویروس ناشناخته ای مانند کرونا است. خرید مایع دستشویی مناسب و با کیفیت ویژگی هایی دارد که در شوینده های فاریلو موجود می باشد و مایع دستشویی فاریلو را می توان بهترین شوینده دست در نظر گرفت.
برای خرید بهترین شوینده ها، فروشگاه اینترنتی فاریلو در اختیار خریداران است. تنوع و بسته بندی در حجم های مختلف توانسته است توجه مشتریان را جذب کرده و رضایت خاطر بالای مصرف کنندگان از محصولات فاریلو جالب توجه است. خرید از فروشگاه اینترنتی علاوه بر مزایای خرید آنلاین مستقیم بر لزوم در خانه ماندن و قطع زنجیره کرونا تأثیر بسزایی دارد.  پس هم برای رعایت حال دیگران و هم برای آسایش و راحتی خودمان خرید اینترنتی از فروشگاه فاریلو را به عنوان بهترین گزینه خرید شوینده های باکیفیت و ارزان قیمت مد نظر داشته باشیم.

نـظـرات کاربران
سبد خرید
رفتن به بالای سایت