تولیدکننده مواد شوینده و ضدعفونی کننده

راهنمای خرید بهترین مایع سفید کننده

دیگر مطالب کاربردی
•  ضد عفونی کننده دست، دشمن کرونا
•  درباره فاریلو
•  شرایط بازگشت کالا
•  نحوه ارسال محصولات
•  راهنمای خرید بهترین مایع سفید کننده
•  کدام شوینده ها ویروس کرونا را از بین می برند؟
•  قبل از خرید مایع دستشویی این نکات را بدانید
•  چه مایع ظرفشویی خوبه؟
•  جوهر نمک چیست و آشنایی با مهم ترین کاربرد های آن
خرید بهترین مایع سفید کننده بدون بو

وایتکس با نام علمی آب ژاول بهترین سفید کننده حال حاضر است که هنگام صحبت در مورد خرید بهترین سفید کننده در ذهن متبادر می شود. بهترین سفید کننده ها از هر برندی حاصل فرآیند آزمایشگاهی هستند و بنا بر داشتن کیفیت های مختلف عوارض مثبت و منفی مختلفی هم دارند . این ماده به شدت بر سلامت فردی که از آن استفاده می کند اثر گذار است و لازم است بهترین کیفیت از سفید کننده ها را انتخاب کنیم.
کیفیت بالا تر آسیب های کم تری بر سیستم تنفسی دارد و البته می توان با رعایت نکات بهداشتی در مورد سفید کننده ها تنها از مزیت آن ها استفاده نمود.
در سالی که گذشت سفید کننده های بدون بو فاریلو که خاصیت ضد عفونی کنندگی بالایی هم دارند، به عنوان بهترین مبارز ویروس کرونا استفاده فراوانی داشتند. همانطور که می دانیم تنها راه مبارزه با این ویروس پرخطر جلوگیری از وارد شدن ویروس به بدن و استفاده مداوم از ضدعفونی کننده های قوی است. تمیز کردن سطوح به کمک سفید کننده های فاریلو گام مهمی در کاهش آلودگی‌ ها و پیشگیری از انتقال ویروس می باشد.
مقاله مربوطه: وایتکس بدون بو چیست؟
راهنمای خرید بهترین مایع سفید کننده
تمیزی و پاکیزگی مورد مهمی ست که از ابتدای امر تا کنون با ما همراه بوده است و از این جهت لزومی به صحبت در رابطه با اهمیت استفاده از تمیز کننده ها و سفید کننده ها نیست . در این قسمت ما به دنبال بررسی مزیت های استفاده از سفید کننده ‌ها و یافتن راه حلی برای در امان ماندن خطرات این مواد هستیم .
بهترین سفید‌کننده ‌ها در واقع نوعی گندزدای قوی هستند که با اثر گذاری روی باکتری ‌ها و ویروس ‌ها دشمن تمامی میکروب ها هستند . هر گونه لک و ناخالصی بر روی الیاف لباس به کمک سفید کننده ها از بین می رود . قدرت سفید کننده ها به حدی ست که از شست و شوی لباس های بیمارستانی گرفته تا لباس تعمیرکاران خودرو و ... مورد استفاده قرار می گیرد . لباس ها پس از شسته شدن با سفید کننده درین گستر هم از میکروب ها و هم از لکه ها و ... رهایی می یابند .
سطوح دیگر مکان هدف سفید کننده ها ست . کف آشپزخانه ، کف سرویس بهداشتی ، راه پله ها و ... از مکان هایی هستند که به علتت تردد در معرض الودگی هستند و باید هراز گاهی به کمک سفید کننده ها تمیز شوند . برای آنکه بهترین میکروب‌ زدایی را از سطوح انجام دهید کافی ست سفید کننده درین گستر را با آب ترکیب کرده و به جارو یا فرچه مخصوص بر روی سطح بکشید  و پس از چند دقیقه با آب فراوان سطح را شست و شو دهید .
سفید کننده های فاریلو برای باز کردن راه ‌آب‌ های فاضلا هم مناسب هستند. اگر از بوی بد فاضلاب رنج می برید قدری سفید کننده را درون راه آب ریخته و پس از چند دقیقا با آن داغ فراوان راه آب را تمیز کنید.
بهتر است در ایام کرونا قدری از سفید کننده را که با آب ترکیب شده است، درون بطری اسپری ریخته و جهت ضد عفونی کردن سطوح و هرآنچه از بیرون وارد منزل می شود استفاده نمایید. هنگام اسپری کردن سفید کننده از رنگ بری، آسیب های احتمالی بر رو سلامت و ... مطلع باشید و به هیچ عنوان سفید کننده را در نزدیکی صورت اسپری نکنید.
مقاله مربوطه: استفاده صحیح از مایع سفید کننده برای نتیجه بهتر

احتیاط در استفاده از سفید کننده بدون بو
سفید کننده ها قوی ترین لکه بر ها و قوی ترین مواد شیمیایی جهت تمیز کردن هستند ، هنگام استفاده از سفید کننده ها به چندین نکته دقت داشته باشید:
1- مواد شوینده از هر نوعی که باشند در دراز مدت عواقب خطرناکی بر روی پوست باقی می گذارند . هنگام استفاده از تمیز کننده ها خصوصا وایتکس از دستکش ساق بلند استفاده کنید.
2- سفید کننده ها بویی بسیار قوی دارند و مستقیما بر روی سلول های ریه می نشینند . هنگام استفاده از سفید کننده ها در و پنجره ها را باز کنید و به کمک ماسک یا پارچه دهان و بینی خود را ببندید .  به هیچ عنوان در فضای بسته کوچک از سفید کننده های غلیظ استفاده نکنید.
3- سفید کننده ها به سرعت اثر خود را بر جای می گذارند. مراقب باشید تا قطره های سفید کننده با لباس شما برخورد نکند. چراکه سریعا رنگ لباس را تغییر می دهد.
4- اگر بر اثر استنشاق بوی سفید کننده دچار سردرد یا حالت تهوع شدید، سریعا چند لیوان شیر میل کرده و به دکتر مراجعه کنید .
5- سفید کننده ها را دور از دسترس کودکان ، دمای بالا و نور خورشید قرار دهید.

خرید بهترین مایع سفید کننده بدون بو
برای خرید هر گونه محصول بهداشتی و شوینده فروشگاه اینترنتی فاریلو در خدمت شماست. بهترین مایع سفید کننده را در حجم های مختلف از فروشگاه اینترنتی فاریلو تهیه نمایید و با ماندن در خانه خرید خود را در بالا ترین کیفیت و ارزان ترین قیمت انجام دهید. فاریلو علاوه بر سفید کننده، انواع مختلفی از ضد عفونی کننده ها را عرضه داشته است که خصوصا در ایام شیوع ویروس کرونا کاربرد فراوانی دارند.

نـظـرات کاربران
سبد خرید
رفتن به بالای سایت