تولیدکننده مواد شوینده و ضدعفونی کننده

مزایای استفاده از نرم کننده لباس

دیگر مطالب کاربردی
•  تفاوت بین صابون و مایع دستشویی
•  بهترین ضد عفونی کننده سطوح
•  خرید اینترنتی ضدعفونی کننده دست
•  کدام شوینده ها ویروس کرونا را از بین می برند؟
•  بهترین مارک مایع سفید کننده بدون بو
•  توصیه های ایمنی در استفاده از وایتکس
•  خرید مستقیم مواد شوینده و بهداشتی
•  خرید بهترین و خوشبوترین مایع دستشویی
•  معرفی بهترین مایع ظرفشویی برای پوست
مایع نرم کننده لباس

نرم کننده های لباس قدمت چندانی ندارند اما به حدی کابردی هستند که در حال حاضر کم تر کسی است که از نرم کننده لباس استفاده نکند. کمک گرفتن از نرم کننده های لباس بابت از بین بردن زبری و خشونت الیاف، تازه و نرم شدن لباس ها، لطیف شدن هر آن چیزی که قرار است با پوست ما برخورد داشته باشد و ... کاربردی است. لباس‌های نرم و لطیف با طول عمر فراوان به واسطه استفاده از نرم کننده ها امکان پذیر است. اگر بدنبال داشتن احساس بهتری از سمت لباس های خود و اصطکاک آن ها با بدن هستید، در ادامه متن مقاله مزایای استفاده از نرم کننده لباس را مطالعه نمایید.

مزایای استفاده از نرم کننده لباس
از مایع نرم کننده لباس برای لطافت بیشتر البسه افرادی که پوست حساس دارند استفاده کنید تا ببینید چطور می توان به کمک چنین مایعی حساسیت پوست را کاست و راحتی را به این افراد تقدیم کرد. لباس ها از هر جنسی که باشند پس از چند بار شست و شو زبر و زمخت می شوند و این زبری تحریکات پوست و مخاط را به همراه دارد.
نرم کننده ها مایعی هستند که نه تنها وظیفه نرم کنندگی بله خوشبویی و لطافت را بر عهده دارند. لباس های نو و تازه با بویی خوش و درخشندگی قابل توجه بدون در نظر گرفتن مدت زمان استفاده از لباس به کمک نرم کننده ها امکان پذیر است. کیفیت لباس هایی را که با نرم کننده شسته می شوند با لباس هایی که بدون نرم کننده شسته می شوند مقایسه نمایید.

شاید هنوز هم هستند افرادی که استفاده از نرم کننده را چندان موثر نمی دانند، در مقابل موضع این افراد در استفاده از نرم کننده ها لازم است در مورد مزایای استفاده از نرم کننده توضیحاتی ارائه دهیم. نرم کننده هایی که شبیه به شوینده های دیگر حائز اهمیت هستند و باید در کیفیت و قدرت بالا انتخاب شوند.
اگر برای لباس های خود ارزش قائل هستید در این قسمت با مطالعه مزایای نرم کننده لباس آشنا شوید:
استفاده از نرم کننده لباس عمر لباس را بیشتر می کند. چراکه الیاف را از زبری و خشونت خارج کرده و با نرمی بخشیدن به الیاف منجر به انعطاف پذیری بالا شده و احتمال بروز موارد آسیب زایی مانند پارگی و .. را از بین می برد. پارگی در پارچه هایی مانند کتان زیاد دیده می شود پس خصوصا در این نوع لباس ها استفاده از نرم کننده ها توصیه می شود.
 لباس هایی که با استفاده از نرم کننده لباس شسته می شوند، برای مدت زمان طولانی‌تری نو خواهند بود. الیاف خاصی مانند پشم با استفاده زیاد یا کشیده شدن کیف هایی از جنس برزنت بر روی آن ها گلوله شده و غیر قابل استفاده خواهند بود. این در حالی است که نرم کننده ها از چنین آسیبی پیشگیری خواهند کرد.
دیگر مزیت نرم کننده ها جلوگیری از حالت الکتریسیته است. حالتی که ما به شکل جرقه های ریزی هنگام اصطکاک لباس با بدن با آن روبرو می شویم و برا پوست آسیب زا ست. نرم کننده ها با حفظ فرم لباس خاصیت الکتریسیته هایی که ناشی از شست و شو و استفاده از مواد شیمیایی شوینده است را از بین می برند.
لباس های شسته شده با نرم کننده کم تر چروک شده و طبیعتا کم تر نیاز به اتو کشی دارند . پس می توان امیدوار بود که لباس های شسته شده با نرم کننده به مراتب از آسیب های اتو کشیدن مانند برق افتادن، رنگ پریدگی و ... در امان هستند. در نتیجه لباس طول عمر بیشتری خواهد داشت.
نرم کننده ها بو و رایجه بی نظیری از خود به جای می گذارند. لباس هایی که بو و رایحه گل های بهاری، وانیل، شکوفه و ... را می دهند، لباس هایی هستند که استفاده از نرم کننده لباس شسته شده اند.

چطور از نرم کننده ها استفاده کنیم؟
عموم ماشین های لباس شویی قسمت مخصوصی برای نرم کننده ها دارند. محفظه ای که نرم کننده مناسب را در آن ریخته و سپس ماشین لباس شویی را روشن می کنیم. در این ماشین های لباسشویی به هیچ عنوان مایع نرم کننده را مستقیما داخل محفظه لباس های نریزید، اما اگر ماسینی لباسشویی شما قسمت مجزایی برای نرم کننده ها در نظر نگرفته است، می توانید به میزان لازم نرم کننده درون محفظه لباس ها ریخته و یا با ترکیب پودر یا مایع لباسشویی قدری نرم کننده ها بیافزایید. این نکته، موردی است کلی و بهتر است قبل از اقدام به این کار دفترچه ماشین لباسشویی خود را دقیقا مطالعه نمایید.
میزان استفاده از مایع نرم کننده بنابر جنس لباس ها، حجم لباس ها، نوع ماشینی لباسشویی و ... متفاوت است و پیمانه ای جهت سنجش میزان مایع نرم کننده درون ماشین لباسشویی وجود دارد. با این وجود درب مایع نرم کننده مندرج است و می توانید از درب مندرج شده استفاده کنید .

نـظـرات کاربران
سبد خرید
رفتن به بالای سایت