تولیدکننده مواد شوینده و ضدعفونی کننده

بهترین ضد عفونی کننده سطوح

دیگر مطالب کاربردی
•  خرید اینترنتی ضدعفونی کننده دست
•  ضد عفونی کننده دست، دشمن کرونا
•  بهترین ضد عفونی کننده سطوح
•  حریم خصوصی کاربران
•  استفاده صحیح از مایع سفید کننده برای گرفتن بهترین نتیجه
•  روش های ضدعفونی کردن خانه و محیط کار برای مقابله با کرونا
•  توصیه های ایمنی در استفاده از وایتکس
•  راهنمای ثبت سفارش
•  پیشگیری از حساسیت پوست دست به مایع ظرفشویی
بهترین محلول ضد عفونی کننده سطوح

اخیرا با شیوع ویروس کرونا در سطح جهان، رعایت بهداشت و ضد عفونی کردن سطوح مختلف در خانه، اداره جات و دیگر مکان های عمومی و خصوصی اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است، به گونه ای که بسیاری از شرکت های تولید کننده محصولات بهداشتی، اخیرا در رأس تولیدات خود به تولید بهترین محلول ضد عفونی کننده سطوح پرداختند که در این دوره بحرانی کارآیی بسیار زیادی دارد. بهترین ضد عفونی کننده سطوح باید شامل ویژگی هایی باشد تا از قدرت کافی برای ضدعفونی نمودن سطوح مختلف و مقاوم و نابود سازی ویروس های متفاوت برخوردار باشد. در ادامه به شرح نکاتی در مورد کارآیی و ویژگی های ضد عفونی کننده سطوح و نحوه استفاده از آن پرداخته می شود که به جهت حفظ سلامت خود مطالعه آن بی ثمر نخواهد بود. امید است که مفید و موثر واقع شود.
بهترین ضد عفونی کننده سطوح
طبق آزمایشات انجام گرفته توسط پژوهشگران روی ویروس کرونا، این ویروس نسبت به ویروس های دیگر از وزن بیشتری برخوردار است که سنگینی وزن آن باعث می شود تا به راحتی روی سطوح مختلفی مانند شیشه، سنگ، فلز، پارچه، پلاستیک و ... بنشیند و کمتر در هوا معلق می ماند. هم چنین به دلیل این که امکان تماس افراد توسط دست با سطوح در مکان های مختلف بسیار زیاد است، به گزارش سازمان بهداشتی جهانی، ضد عفونی نمودن سطوح در مقابله با این بیماری همه گیر از موارد ضروری پروتکل های بهداشتی و قطع زنجیره انتقال کرونا است که در صورت رعایت نکردن امکان انتقال ویروس بسیار افزایش می یابد، به ویژه در مکان های عمومی که تردد افراد مختلف که گاها برخی افراد بدون هیچ علائمی که حتی خودشان متوجه شوند، ناقل این ویروس کشنده هستند و ممکن است با دست زدن به سطحی و برخورد دست فرد دیگری با همان سطح فرد دوم مبتلا و دچار علائم درد آور بعد از آن و یا حتی منجر به مرگ او گردد.
در این جا می توان به ضرورت امر ضد عفونی کردن سطوح پی برد که افراد در مکان های عمومی مانند ادارات و سازمان ها و یا حتی فروشگاه، آرایشگاه و دیگر نهادهای پر تردد، مرتبا موظف به ضدعفونی نمودن سطوح هستند تا بدین وسیله از انتقال این ویروس به افراد مراجعه کننده و یا حتی خود و دیگران جلوگیری نمایند.
بدین منظور تولیدکنندگان محصولات بهداشتی، ضدعفونی کننده سطوح برای ویروس کرونا را تولید و به بازار عرضه داشتند که در این شرایط بحرانی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. اسپری ضد عفونی کننده سطوح در سه نوع سطح بالا مانند فرمالدئید و گلوتارالدئید ، سطح متوسط مانند الکل و کلر و سطح پایین تولید می گردد که بر اساس مکانیسم و میزان اثر میکروب کشی هر یک برای مکان ها و سطوح مختلفی به کار گرفته می شود. ضد عفونی کننده سطوح پایه الکل از ترکیب مواد آلی اتانول با قدرت 20 درصد اثر تخریب انگل ها و ایزوپروپیل با 80 درصد اثر میکروب کشی در آب تهیه می شود. اما ضد عفونی کننده سطوح برای کرونا بهتر است چه ویژگی هایی داشته باشد؟
-    قابلیت تخریب سازی طیف وسیعی از میکروب ها
-    دارای سریع ترین اثر میکروب کشی باشد.
-    لک و یا اثری از آن روی سطوح باقی نماند.
-    سازگار با دیگر مواد شیمیایی و شوینده باشد و در ترکیب با آن ها از اثر آن کم نگردد.
-    از کمترین میزان مسمومیت برخوردار باشد.
-    باعث اختلال در عملکرد وسایل و تجهیزات نگردد.
-    تداوم و ماندگاری بالا در اثر ضد میکروبی سطوح داشته باشد.
-    نحوه استفاده از آن آسان و راحت باشد.
-    ضد عفونی کننده سطوح بدون بو و یا دارای بوی مطبوع باشد.
-    قیمت ضد عفونی کننده سطوح به جهت اقتصادی مقرون به صرفه باشد.
-    ضدعفونی کننده سطوح حاوی الکل محلول در آب باشد.
-    دارای غلظت مناسب و ثبات در کارآیی خود باشد.
-    قابلیت اثر ضدعفونی کنندگی قابل قبولی داشته باشد.
-    قوی ترین ضدعفونی کننده سطوح هم که باشد، باید از اثر اشتعال پذیری مبرا باشد.
خرید بهترین محلول ضد عفونی کننده سطوح
به منظور خرید مایع ضد عفونی کننده سطوح با تاثیر میکروب کشی قوی و برخوردار از ویژگی های مذکور می توانید به فروشگاه آنلاین فاریلو ارائه دهنده انواع محصولات بهداشتی مراجعه نموده و در آن جا از خرید اینترنتی ضد عفونی کننده سطوح با مقادیر مختلف نیم لیتری، یک و دو لیتری طبق نیاز خود به صورت عمده بهره مند گردید. فروش ضد عفونی کننده سطوح فاریلو در این فروشگاه معتبر محصولات بهداشتی به صورت مستقیم صورت می پذیرد که خریداران بدین صورت از پرداخت هزینه های اضافی مانند سود گزاف واسطه ها معاف خواهند بود و می توانند از خرید بهترین ضد عفونی کننده با قیمت عمده بهره مند گردند و بدین صورت در بسیار از هزینه های خود صرفه جویی نموده و با اطمینان از کیفیت و قیمت محصولات این فروشگاه محصولات بهداشتی، جهت خرید های بعدی نیز مراجعه نمایند.

نـظـرات کاربران
سبد خرید
رفتن به بالای سایت