تولیدکننده مواد شوینده و ضدعفونی کننده

مراقب مسمومیت انواع شوینده ها باشید

دیگر مطالب کاربردی
•  خرید مایع ضد عفونی کننده دست
•  قوانین و مقررات
•  توصیه های ایمنی در استفاده از وایتکس
•  وایتکس بدون بو چیست؟
•  جرم گیر اسیدی بدون بو
•  درباره فاریلو
•  قبل از خرید مایع دستشویی این نکات را بدانید
•  شیوه های پرداخت
•  نکته هایی برای خرید مایع دستشویی
استفاده از انواع شوینده ها و جلوگیری از مسمویت آن ها

به سبب بحث نظافت که بسیاری از خانم های خانه دار به آن توجه می نمایند و در پی ویروس کرونا و افزایش استفاده ز مواد شوینده یکی از نکات مهم قابل توجه در این زمینه را می توان این مطلب بیان نمود که در استفاده از این نوع مواد بهداشتی جهت نظافت مراقب مسمومیت انواع شوینده ها باشید!
لذا در این زمینه و مهم بودن این نوع از مطلب مقاله ی زیر در باب استفاده از انواع شوینده ها و جلوگیری از مسمویت آن ها تهیه شده است تا به نوعی شما را در این زمینه یاری نماید تا از مسومیت با این شوینده ها که به صورت 90 درصد در منازل صورت می گیرد، در امان باشید و در صوت مواجه با آن به اقداماتی در مسیر درمان مسمومیت با شوینده ها بپردازید.

مراقب مسمومیت انواع شوینده ها باشید
در زمینه مراقبت از مسمومیت با شوینده ها رعایت چندین توصیه در این زمینه الزامی می باشد که در ادامه می توانید با آگاهی از آن از مسومیت این نوع مواد در امان بمایند: 
- در زمینه مسمومیت با شوینده های خانگی توجه به این مطلب که استفاده نا به جا و نا آگاهانه از مواد شوینده می تواند چه مضراتی را در بر داشته باشد سبب شده تا در زمینه استفاده از این نوع شوینده های بهداشتی توجه به برچسب و طرز استفاده از آن برای مطالعه حائز اهمیت گردد. لذا یکی از توصیه های مهم از سوی مراکز درمانی و بهداشتی استفاده آگاهانه از این نوع محصولات می باشد.
- یکی دیگر از توصیه های استفاده از شوینده ها را می توان استفاده و مصرف این مواد در روشنایی و نور کافی بیان نمود زیرا در صورت استفاده از این نوع شوینده ها در تاریکی امکان بروز خطراتی جدی وجود دارد.
- ترکیب شوینده ها با یک دیگر یکی از اشتباهات رایجی می باشد که سالانه سبب فوت چندین نفر از هموطنان می گردد. زیرا ترکیب این نوع شوینده ها با یکدیگر از جمله ترکیب وایتکس و جوهر نمک به سبب تصاعد گاز سمی می تواند سبب بروز خفگی و صدمه دیدن ریه ها گردد. لذا توصیه می شود بر این باور غلط که ترکیب مواد شوینده با یکدیگر قدرت پاک کنتندگی را بیشتر می نماید سر پوش قرار داده و این کار نا به جا را انجام ندهید.
- استفاده جداگانه هر یک از شوینده ها هم چون وایتکس، سفید کننده و جوهر نمک، لکه بر و ... را به سبب برخور دار بودن گاز های سمی باید به صورت استفاده در فضا های باز مورد استفاده قرار دهید. بدین صورت که استفاده از این مواد شوینده در توالت و حمام باید بدین صورت باشد که پنجره یا در این محل باز بوده تا هوا در این محل رفت و آمد نماید تا گاز سمی این مواد شوینده سبب بروز خفگی نشود.
- مواد شیمیایی که در تولید این محصولات به کار می رود علاوه بر سمی بودن در تماس با پوست دست، چشم یا در صورت بلعیدن نیز سبب بروز مشکلاتی می گردد که در صورت برخورد با یک چنین مواردی باید سریع به شستشوی محل با آب فراوان اقدام نمایید و در صورت سوزش، سوختگی و قرمزی و تورم هرچه سریعتر به مراکز درمانی مراجعه نمایید.
- به هیچ عنوان مواد شوینده را در ظرف های دیگر قرار ندهید و بگذارید تا آن ها در درون ظرف اصلی خود قرار داشته باشند تا در صورت فراموش شدن خطراتی ناگوار برای شما پدید نیاید.

علائم مسمومیت با شوینده ها
با توجه به مواردی که در بالا بیان شد استفاده از این مواد شوینده در صورت رعایت نکردن اصول بالا سبب بروز مسومیت هایی می شود که در بیان علائم آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:
در صورت تصاعد گاز سمی از این مواد شوینده و استنشاق با آن امکان تنگی نفس، خفگی و حالت تهوع و سردرد و آسیب رسیدن به مخاط ریه و بینی از علائم بروز مسمویت با این مواد می باشد.
در صورت برخورد با پوست دست یا تماس با صورت و در صورت بلع امکان سوختگی، سوزش، تورم و خارش از علائم بروز مسمویت با شوینده های خانگی می باشد.

توصیه هایی پیشگیری از مسومیت با مواد شوینده
در باب پیشگیری از مسمومیت استفاده از مواد شوینده توصیه می گردد تا در زمان استفاده از این نوع محصولات از دستکش لاتکس، کفش جلو بسته و ماسک استفاده نمایید. همچنین توصیه می گردد در زمان استفاده از این مواد شوینده بلا فاصله بعد از استفاده از آن درب بطری را به طور محکم ببندید و آن را دور از دسترس کودکان قرار دهید.
توجه به موارد بیان شده در بالا و توصیه های مربوط در زمان استفاده از این نوع مواد می تواند شما را از بروز یک چنین مسمویت هایی در امان نگه دارد.
اما یکی از مطالب مهمی که در زمینه بروز یک چنین مشکلی ذهن هموطنان را درگیر می نماید این موضوع می باشد که در هنگام مسمومیت با شوینده ها چه کنیم؟ که در باب این موضوع در صورت بروز هر یک از موارد بالا و شستشوی آن با آب فراوان و عدم رفع آن مراجعه به مراکز درمانی و تماس با اورژانس باید صورت پذیرد.

خرید انواع شوینده ها و محصولات بهداشتی
یکی از مطالب مهم در زمینه این موضوع این مطلب می باشد که برخی از تولید کنندگان، محصولات شوینده خود را بدون عطر و بو روانه بازار می نمایند تا کمترین میزان گاز سمی از این محصولات متصاعد گردد. همچنین در تولید این محصولات از بهترین مواد استفاده می کنند تا کمترین میزان آسیب رساندن را در بر داشته باشد که در معرفی یکی از تولید کننده های این نوع از مواد شوینده می توان برند فاریلو را معرفی نمود که امکان عرضه این محصولات تولیدی خود را به شکل حضوری و آنلاین به صورت عمده مهیا نموده است.

نـظـرات کاربران
سبد خرید
رفتن به بالای سایت