تولیدکننده مواد شوینده و ضدعفونی کننده

خرید اینترنتی ضدعفونی کننده دست

دیگر مطالب کاربردی
•  وایتکس بدون بو چیست؟
•  خرید اینترنتی ضدعفونی کننده دست
•  تفاوت بین صابون و مایع دستشویی
•  معرفی بهترین مایع ظرفشویی برای پوست
•  حریم خصوصی کاربران
•  ضد عفونی کننده دست، دشمن کرونا
•  کاربرد متفاوت مایع ظرفشویی که از آن بی خبرید
•  قبل از خرید مایع دستشویی این نکات را بدانید
•  بهترین ضد عفونی کننده سطوح
خرید آنلاین ضدعفونی کننده دست

شست و شوی مرتب دست ها از مواردی است که خصوص در زمان شیوع ویروس کرونا بیش از پیش اهمیت یافت. اما مهم است شست و شوی دست با چه ضدعفونی کننده ای انجام گیرد و البته هستند ضدعفونی کننده هایی که بدون نیاز به آب دست را ضد عفونی می کنند. از مهم ترین نکات رعایت بهداشت استفاده از ضد عفونی کننده ها است. ضد عفونی کننده های دست و سطوح و ... برای تمیزی کامل بهترین گزینه هستند. انواع مختلفی از ضدعفونی کننده ها با درجه مختلفی از تمیزکنندگی بنا بر نیاز در فروشگاه اینترنتی فاریلو در اختیار خریداران قرار داده شده است.
در طول روز با ما وسایل مختلفی سر و کار داریم که اکثرا آلوده به انواع باکتری ها و میکروب ها هستند و دست تنها عضوی از بدن است که با وسایل مختلف اصطکاک پیدا می کند. دست در طول کمتر از چند ساعت آلوده می شود و طبیعتا این موضوع بیشتر به دلیل تماس مداوم و مکرر دست با اشیاء مختلف است. همیشه هم شست و شوی دست با آب تمیزی بدنبال ندارد و برای تمیزی کامل لازم است از مواد ضد عفونی کننده کمک بگیریم. اما کدام ضدعفونی کننده و چه موقع باید بکار گرفته شود؟
استفاده از آب و صابون تا مواد ضد عفونی کننده الکلی گزینه های پیش روی ما هستند و تمامی ضد عفونی کننده ها در فروشگاه اینترنتی فاریلو به قیمت مناسب و در ابعاد مختلف قابل تهیه هستند. ضدعفونی کننده هایی که کاملا بهداشتی و بر اساس استاندارد های موجود تولید شده اند.
می توانید ضدعفونی کننده ها با پایه الکل، ژل های ضدعفونی‌کننده، وایتکس، پودرهای شستشوی آنزیم دار، مایع ظرفشویی و ... را از فروشگاه اینترنتی فاریلو تهیه کنید.
خرید اینترنتی ضدعفونی کننده دست
تا قبل از شیوع ویروس کرونا کمتر کسی نسبت به تمیزی دست های خود وسواس نشان می داد. چندان حساسیتی برای شست و شوی مرتب دست ها وجود نداشت و استفاده از ضدعفونی کننده های دست چندان رایج نبود. ویروس کرونا که هیچ راه درمانی ندارد و تنها شعار پیشگیری بهتر از درمان است را مورد توجه قرار داد، استفاده از ضد عفونی کننده های دست را شایع نمود. تنها راهی که می توانیم از ابتلا به ویروس کرونا جلوگیری به عمل آوریم حذف ویروس کرونا از دست ها و صورت است. هنگام خروج از خانه دست  را به صدها وسیله و شی ای می زنیم که ممکن است قبل از ما فردی آلوده به ویروس آن وسایل را لمس کرده باشد و برخورد دست ما به شی ویروس را با ما همراه کند. ویروس کرونا تا چندین روز بر روی برخی سطوح باقی می ماند. پس بهتر است قبل از دست زدن به وسایل آن را به کمک ضدعفونی کننده سطوح تمیز کنیم اما این مورد در مورد تمامی وسایل امکان پذیر نیست و راه حل جایگزین تمیز کردن و ضد عفونی کردن دست هاست.
یک ضد عفونی کننده دست جیبی می تواند همواره همراه ما باشد و در طول روز مورد استفاده قرار گردد. به علاوه آنکه ابعاد بزرگ تر در جلوی درب ورودی مهمان ها و تازه واردان به خانه را ترغیب می کند تا دست های خود را قبل از وارد شدن به فضای خانه از هر میکروب و ویروسی عاری کنند. اما هر ضد عفونی کننده ای نباید مورد استفاده قرار گیرد. ضد عفونی کننده دست فاریلو با در نظر گرفتن تمامی ابعاد از جمله عدم حساسیت پوست، عدم آلرژی زایی، تمیز کنندگی قوی، رایحه خوب و ... یکی از بهترین ضدعفونی کننده ها را عرضه نموده که با توجه به لزوم در خانه ماندن جهت قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، امکان خرید به روش اینترنتی را هم فراهم آورده است.

چرا ضد عفونی کننده دست فاریلو بهتر است؟
استفاده از اب و صابون در بسیاری از موارد امکان پذیر نیست برای مثال ممکن است ما دست به مبله اتوبوس و مترو ، درب تاکسی ، دستگیره در و ... بزنیم اما در آن لحظه امکان شستن دست وجود ندارد . ضدعفونی کننده های دست درین گستر بدون نیاز به آب به محض برخورد با دست میکروب ها را از بین برده و تمیزی دست ‌ها را به همراه دارد . معمول‌ ترین شیوه پاکیزه سازی دست ها محلول ها یا ژل های ضد عفونی کننده بر پایه الکل هستند . استفاده از آب پاکیزه و در دسترس  تقریبا همه‌جا امکان‌پذیر است. علاوه بر این شستشو با آب و صابون نیاز به فراهم آوری مقدمات چندانی نیست و به راحتی میسر می شود.

تا چندی پیش بسیاری از مردم از خواص فوق‌العاده و کم‌نظیر صابون برای پاکیزگی دست‌ها از مواد میکروبی و آلودگی‌ها بی‌اطلاع بودند و آن را تنها به‌عنوان یک شوینده معمولی به حساب می‌آوردند؛ اما امروزه بر طبق تحقیقات علمی ثابت‌ شده که محلول آب و صابون نه‌تنها یک شوینده عالی بلکه ضدعفونی‌کننده‌ای قوی و موثر نیز هست.
ضدعفونی کننده های دست فاریلو به‌ خوبی توان نابود کردن انواع باکتری و ویروس از سطح دست‌ را داشته و امکان رشد و تکثیر را از آن ها می گیرد . این محلول ها در بسته بندی های مختلف به شکل اسپری و پمپی برای راحتی مصرف عرضه می شوند و با این نوع کاربرد در هر جایی امکان استفاده دارند.
استفاده از این ژل ها هیچ گونه مقدمات خاصی نداشته و به راحتی قابل استفاده هستند.
ضد عفونی کننده های دست با داشتن مواد مرطوب کننده و نرم کننده از عارضه های پوستی و پوسته پوسته شدن دست بعد از استفاده، جلوگیری می کند.
در شرایط فعلی خرید های اینترنتی و عدم خارج شدن از خانه در کنار رعایت بهداشت که اصل مهم آن شست و شوی کامل و اصولی دست هاست ، تنها راه عدم ایتلا به ویروس کرونا و سلامت می باشد. پس با خرید اینترنتی محلول ضد عفونی کننده دست از فروشگاه اینترنتی فاریلو گام مهم سلامت خود را بردارید.

نـظـرات کاربران
سبد خرید
رفتن به بالای سایت